ПОСЛУГИ

Центр перекладів "Есперанто" співпрацює з достатньою кількістю професійних перекладачів для того, щоб надавати якісні послуги перекладів різноманітної тематики та складності 33 іноземними мовами.

Особова документація Економічна та юридична тематика
Найбільш затребувана послуга. Ми перекладаємо свідоцтва про народження, шлюб, довідки, паспорти та інші документи… Бізнес-контракт чи договір поставки? Фінансовий звіт? Ці документи повинні бути перекладені у відповідності до чітко встановлених норм.
Технічна документація Медична тематика
Правильне використання термінології та глибинні технічні пізнання – це головні якісні складові нашого перекладу технічної документації. Переклад текстів медичної тематики передбачає використання специфічної термінології, тому особливо важливим в отриманні якісної роботи є професійний досвід перекладача в медичній сфері.
Переклад сайтів Усний переклад
Ми робимо переклад як невеликих особистих інтернет-сторінок, так і корпоративних сайтів. Ми надаємо послуги синхронного та послідовного перекладів для Ваших ділових зустрічей, конференцій, круглих столів тощо…
Нотаріальне засвідчення Апостиль, легалізація
Для надання перекладу в різні інстанції, які потребують підтвердження кваліфікованого перекладу документа, останній може бути засвідчений нотаріально або печаткою нашого центру перекладів. Для того, щоб офіційні українські документи мали юридичну силу на території іноземних держав, їх потрібно засвідчити визначеним способом у відповідних міністерствах та/або посольствах.

ПОСЛУГИ

Письмовий переклад
Редагування
Усний переклад
Переклад сайтів
Завірення перекладів
печаткою центру перекладів

Нотаріальне засвідчення
Апостиль та легалізація


МОВИ

Всі основні європейські мови
Англійська, німецька, чеська, французька, угорська…

Всі основні скандинавські мови
Нідерландська, норвезька, швецька, датська…

Всі основні мови Балтії

Латвійська, литовська, естонська

Всі основні східні мови

Іврит, арабська, китайська, японська…